Цього року у Новорічну та Різдвяну ніч у Вінниці народилося 23 дітей. Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету їхніх батьків від імені всієї територіальної громади та влади міста привітав в.о. міського голови Сергій Моргунов. Вже традиційно батькам подарували дитячі коляски та іграшки для їхніх малюків.

У Новорічну ніч в пологових будинках Вінниці народилось 8 немовлят – 5 хлопчиків та 3 дівчинки. Першим побачив світ хлопчик у пологовому будинку №2. Він народився о 4:30 з вагою 3,1 кг і зростом – 53 сантиметри. На святвечір та на Різдво на світ з’явилось 15 дітей – 11 хлопчиків та 4 дівчинки. Найважчим та найдовшим з усіх 23 дітей став хлопчик, який народився на Новий рік. Його вага – 4,1 кг і зріст – 59 см.

Батьків новонароджених запросили 29 січня у зал засідань міськради, де в.о. міського голови привітав їх з поповненням у родині. «Сьогодні у нас почесна і приємна місія – батьків, в яких діти народилися у Новорічну ніч та на Різдво. Громада Вінниці у ці святкові дні поповнилася 23 маленькими вінничанами. Я бажаю батькам, щоб їхні дітки росли здоровими та щасливими і, враховуючи нинішню ситуацію в державі, щоб вони ніколи не знали у своєму житті війни. Здоров’я та благополуччя вам та вашим родинам», – сказав в.о. міського голови Сергій Моргунов.

Родинам, у яких на Новий рік та Різдво народилися діти, подарували коляски

Сім’ї малюків отримали в подарунок від міської ради коляски та м’які іграшки для своїх дітей. «У мене в новорічну ніч народилася довгоочікувана дитина – дівчинка Анюта. Дуже приємно отримати вітання від міської влади, також рада колясці, адже ми її ще не купували», – каже вінничанка Олена Починок.Переглядів: 5950
Поширень: 0