Жінку правоохоронці затримали «на гарячому» під час отримання хабара. 38-річна вінничанка вимагала 500 гривень від студента 5-го курсу за складання іспиту та захист курсової роботи.

Працівники управління сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали жінку під час отримання неправомірної винагороди. Використовуючи своє службове становище, викладач пообіцяла студенту за грошову винагороду посприяти в складані іспиту та захисті курсової роботи. За свої «послуги» жінка назвала ціну в 500 гривень.

Слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної винагороди службовою особою). За таке кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.Переглядів: 6882
Поширень: 0