КП «Вінницька транспортна компанія» на цей рік запланувала провести капітально-відновлювальний ремонт 20 тролейбусів. Зараз в роботі вже п’ять одиниць транспорту.

З минулого року щоденно у Вінниці на лінії виходить 131 тролейбус. З них 40 - нові, які місто придбало минулого року по програмі під державні гарантії. Водночас КП «Вінницька транспортна компанія» продовжує роботу, яку ще розпочала три роки тому, - відновлення власними силами рухомого складу тролейбусного депо. У 2012-2014 роках спеціалістами підприємства для підвищення комфорту та безпеки перевезень електротранспортом капітально відремонтовано 90 одиниць транспорту. Старі тролейбуси відновлюють повністю, із замінною основних запчастин та агрегатів. В цьому році заплановано відремонтувати два десятки тролейбусів. Таким чином за три роки буде відремонтовано фактично усі тролейбуси, які працювали на маршрутах у 2012-му, коли на лінії щодня виїжджало 111 одиниць.

За словами директора КП «Вінницька транспортна компанія» Миколи Форманюка, наразі на різних стадіях ремонту знаходиться п’ять тролейбусів. Окрім того, сьогодні ще тривають роботи по обладнанню усіх тролейбусів двосторонніми відеореєстраторами, які допоможуть контролювати ситуацію як у салоні, так і ззовні транспорту. Такими ж відеореєстраторами має бути обладнано увесь наявний громадський транспорт, в тому числі і маршрутки приватних перевізників​.

​Довідка:

Вінниця має одну з найкращих систем пасажирських перевезень серед міст України – загалом щоденно на лінії виходить 252 одиниці громадського транспорту. По кількості пасажирів, які перевозить КП «Вінницька транспортна компанія», Вінниця навіть обходить деякі міста-мільйонники. У Вінниці в робочі дні на маршрути виходять 74 трамваї, 131 тролейбус, 47 автобусів та 264 маршрутних таксі.​Переглядів: 2743
Поширень: 0