Із 23 безвісти зниклих неповнолітніх правоохоронцям вдалося розшукати протягом доби і повернути батькам 22 дитини. Серед них одинадцять малолітніх. Ще одну зниклу, 15-річну вінничанку, знайшли мертвою в річці після двох діб пошуку.

За словами Ігоря Порохового, керівника відділу кримінальної міліції у справах дітей, малолітніх дітей зазвичай знаходили в сусідних дворах або у друзів. Малюки можуть заблукати у місті.

У випадках зникнення дитини важливо вчасно повідомити міліцію, детально описати її одяг та прикмети.

Найменшому вінничанину, якого знайшли через декілька годин – 4 роки, найстаршому - 17.

Якщо малюки зазвичай губляться, загравших з однолітками, то головні причини, які спонукають підлітків полишати домівки – конфлікти з рідними у неблагополучних сім’ях, бажання бути самостійними, пошуки пригод.

16-річного хлопця з Калинівського району міліціонери знайшли на Житомирській трасі. Хлопець вирушив пішки до Києва через бажання спробувати самостійного життя.

Двох 15-річних школярок з Жмеринського району міліціонери розшукали у Вінниці на вокзалі. Дівчатка З початку року із 23 зниклих безвісти дітей 22 правоохоронці повернули батькам збиралися розпочати нове життя в столиці через контроль батьків.

На сьогодні невідоме місцезнаходження лише однієї дитини – Валентини Кушнір, яка зникла ще в липні 2010 році в с. Гриненки Немирівського району. На момент зникнення дівчинці було 10 років.

Вінницькі правоохоронці не припиняють пошуки дівчинки та сподіваються на допомогу людей. Інформацію прохання залишати на цілодобові телефони міліції 59-33-22, 59-33-23 або «102»Переглядів: 6736
Поширень: 0