Цієї весни працівники КП «Шляхове управління» вже випробували на практиці роботу новопридбаної минулого року машини «Бродвей», яка вже кілька тижнів поспіль прибирає вулиці міста від бруду, що назбирався протягом зими вздовж тротуарів. Після цього дороги будуть прибиратись універсальними машинами «Глобус», які мають два види комплектації: літній і зимовий. Дорожні служби планують до Великодня завершити міжсезонні роботи, прибрати усі вулиці обласного центру і повністю перейти на режим літнього утримання доріг. 

За чистотою і порядком на вулицях міста слідкує КП «Шляхове управління». Це підприємство має 42 одиниці спецтехніки, 70% - це техніка, яка була закуплена упродовж 2006-2014 років. 29 механізмів здатні працювати в будь-яку пору року. На сьогоднішній день вони в переважній більшості уже переобладнанні до роботи в режимі літнього прибирання. На випадок погіршення погодних умов не переобладнаними залишаються поки що 2 «Желета», МДК (дорожня комбінована машина для обробки протиожеледними матеріалами), 1 тракторна щітка та 1 ПМ (поливомийна машина).

Минулого року технічний парк підприємства поповнився двома всесезонними автомобілями «Глобус» та прибиральною машиною «Бродвей». Усі вони українського виробництва і зарекомендували себе на практиці досить позитивно. З міського бюджету на придбання цієї техніки було витрачено 6,2 млн. грн.

«Ми минулого року купили нову машину по прибиранню після зими «Бродвей». Вона сьогодні завершує забирати всю землю і сміття, які зібрались попід бордюрами. Саме цей механізм ефективно працює по такому виду прибирання. В нас стоїть завдання до Пасхи навести лад в місті. Хоча роботи по прибиранню міста розпочались з кінця лютого. Нам повезло в цьому році – не було багато снігу та великих морозів. Тому прибирання після зими і розпочалось дещо раніше. В цьому році ми докупимо додаткове літнє обладнання на «Глобуси», які придбали в минулому році», - розповів в. о. міського голови Сергій Моргунов.

У поточному році планується закупити 2 комплекти літнього обладнання до «Глобусів» та 2 міні-трактори з зимовим обладнанням (з щітками та відвалами) для очищення тротуарів від снігу, а також причепи до них для прибирання вулиць міста в теплу пору року.

Сьогодні на постійному утриманні підприємства 208 вулиць та об’єктів благоустрою, що складає 1,77 млн. м2 та тротуарів 0,45 млн. м2.Переглядів: 3887
Поширень: 0