З 01 квітня Державтоінспекція спільно з дитячим парком активного дозвілля «Дитяча планета» проводить фотоконкурс під назвою «Безпечна дорога до дому».

1. Мета фотоконкурсу: попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та пропаганда безпеки дорожнього руху серед дітей

2. Конкурс триває з 01.04.15 по 01.05.15 та буде проходити в 4 етапи. У конкурсі можуть взяти участь діти до 18 років, на фотокартці повинен міститись учасник конкурсу, (можливо з батьками, іншими дітьми, елементи проїзної частини дороги, дорожнє обладнання, транспортні засоби, засоби регулювання дорожнього руху та інше). Сюжет фотокартки повинен містити пропаганду правил дорожнього руху та безпеку дорожнього руху.

3. I-етап: протягом тижня починаючи з 01 квітня до 07 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected]. із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 08.04.15 по 15.04.15 на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

II- етап: протягом тижня починаючи з 08 квітня до 14 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 15.04.15 по 21.04.15 на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

III-етап: протягом тижня починаючи з 15 квітня до 21 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 22.04.15 по 28.04.15 на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

IV- етап: протягом тижня починаючи з 22 квітня до 28 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група.. З 29.04.15 по 05.05.15 на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

Вінницькі ДАІшники оголошують фотоконкурс "Безпечна дорога додому"

Фінал: за результатами Інтернет голосування буде визначено переможця на кожному з етапів та буде проводитись Інтернет голосування серед переможців на кожному з етапів. Переможець конкурсу буде визначений 1 червня на «День захисту дітей». Переможці фотоконкурсу отримають подарунки від організаторів.

Кожен бажаючий, зможе віддати свій голос лише за одну фотокартку на кожному з етапів фотоконкурсу.Переглядів: 2730
Поширень: 0