Більш як 2,5 тисячі метрів асфальту планують покласти протягом місяця по вулиці Пархоменка. Окрім того, на цій ділянці дороги буде облаштовано новий тротуар.

Два тижні тому у Вінниці почали капітально ремонтувати першу у цьому році дорогу – по вулиці Пархоменка. На сьогоднішній день дорожники вже провели демонтаж 210 метрів бордюра та зробили планування території на площі у тисячі кв. м. Паралельно ведуться роботи і з встановлення нового бордюрного каменю. Наразі робітники вже проклали 194 м.п. бордюру.

Загалом же на цій ділянці дороги планують заасфальтувати 2625 м2 дорожнього полотна, також облаштовуватимуться та асфальтуватимуться і тротуари. Дорожники планують демонтувати 400 метрів старого бордюру та покласти 470 метрів нового. Площа асфальтування тротуарів – біля 120 м2.

За даними департаменту комунального господарства та благоустрою, закінчити проект з капітального ремонту ділянки дороги по вулиці Пархоменка планують орієнтовно через місяць. Окрім того, в перелік доріг, які цьогоріч будуть капітально ремонтуватись по цьому департаменту, включено вулиці Морозова, Складська, Громова, Стеценка, Зелена, Ватутіна. Наступною, після завершення робіт по вулиці Пархоменка, буде дорога по вулиці Складській.Переглядів: 3242
Поширень: 0