Більше 40 тонн дизельного пального вилучили з незаконного обігу оперативні співробітники Головного управління ДФС у Вінницькій області. Підпільний продаж здійснювався з автоцистерни-причепа у промисловому районі м. Вінниці без дозвільних документів, за готівку. Реалізація не фіксувалася касовим апаратом або розрахунковими чеками, відтак, із виручених коштів до бюджету не надходило жодної гривні податків і зборів.

В ході огляду нелегальний товар на суму понад 860 тис. грн. описаний та вилучений (загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить більше 1,3 млн. грн.). Слідчими розпочато кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного зберігання з метою подальшої реалізації паливно-мастильних матеріалів.

У Вінниці викрили підпільну заправку

Вилучення відбулося в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2015», спрямованої на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію країни підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету, а також операції «Нафтопродукт-2015», що спрямована на протидію виготовленню і реалізації нафтопродуктів і паливно-мастильних матеріалів без сплати акцизного податку.Переглядів: 2850
Поширень: 0