14 травня у театрі ім. М. Садовського відбулося урочисте закриття ХХІІІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Захід стартував 29 квітня відкриттям в обласному краєзнавчому музеї виставки робіт усіх його учасників. Протягом двох тижнів відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись із понад 500 роботами, серед яких – твори образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, вироби з паперу, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, м`які та в`язані іграшки, одяг, листівки, прикраси, вироби з дерева, архітектурні композиції та літературні твори. Тож кожен відвідувач міг віддати свій голос за того учасника, виріб якого сподобався найбільше.

У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"

У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"

На фінальний етап фестивалю до обласного центру з різних куточків Вінниччини завітали усі 115 його учасників віком від 7 до 35 років, аби отримати заслужені нагороди та подарунки.

У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"

«Фестиваль «Повір у себе» зародився на Вінниччині, ще у 1992 році. За цей час його учасниками стали понад дві тисячі осіб, які наділені особливим талантом та вірою і які мають особливі потреби. Назва конкурсу найбільш об’єктивна і підкреслює суть фестивалю: щоб реалізуватися треба повірити в себе. Вам це вдалося – це величезна заслуга особисто ваша та ваших педагогів та батьків. Залишайтеся завжди впевненими в собі. Якщо будете такими, завжди будете досягати успіхів» - наголосив у вітальному слові Ігор Івасюк.

У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"

Керівники області вручили 35-ти переможцям фестивалю, визначеним за результатами голосування, дипломи переможця, пам’ятні відзнаки та подарунки. А також нагородили відзнаками керівників центрів реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

У Вінниці нагородили переможців ХХІІІ обласного фестивалю "Повір у себе"

У ході свята дипломи та подарунки отримали всі учасники фестивалю, а окремі з них – і спеціальні призи від соціальних партнерів заходу, зокрема, від служби у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, обласного краєзнавчого музею.

Ще одним дарунком талановитій молоді стали виступи творчих виконавців та колективів області.

Для довідки.

Фестиваль „ПОВІР У СЕБЕ” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні.

Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.Переглядів: 2971
Поширень: 0