Жертвами шахрая стали четверо довірливих вінничан. Вони надали персональні дані своїх карткових рахунків псевдопрацівнику банку та залишилися без заощаджень.

Вчора до вінницької міської міліції з повідомленнями про шахрайство звернулися одразу четверо вінничан.

Одній з потерпілих зателефонував невідомий та назвався працівником банку. Він попросив підтвердити, що вона дійсно являється клієнтом установи. Для перевірки необхідно було назвати номер карткового рахунку та знайому особу, яка також є клієнтом банку. Виконавши вказівку афериста, жінка пізніше виявила, що з її рахунку зникли гроші.

Наступною жертвою цього ж шахрая стала 28-річна вінничанка, яку назвала попередня потерпіла. Таким чином, зловмиснику вдалося обдурити чотирьох вінничан. З їх карткових рахунків були зняті грошові кошти у загальній сумі 12 600 гривень.

За даним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство). За такий злочин передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

Міліція вкотре звертається до громадян бути пильними, не довіряти подібним телефонним дзвінкам та нікому не називати особисті дані. Співробітники банків володіють усією інформацією необхідною для обслуговування клієнтів.Переглядів: 2080
Поширень: 0