На Вінниччині продовжується призов громадян України на строкову військову службу. Нині з Вінниччини до війська призвано 1088 осіб, що становить 84% від планового завдання.

Призовна кампанія проходить організовано та без зривів. Про це повідомив військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Геннадій Долгашов. «Жоден громадянин, який призваний на строкову військову службу не поїде в зону АТО», запевнив офіцер.

Також військовий комісар нагадав, що у відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни, яким за будь-яких обставин не надійшла повістка, зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку чергового призову, також згідно Указу Президента України від 07.05.2015 №255/2015 черговий призов на строкову військову службу продовжено до кінця червня. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.Переглядів: 2499
Поширень: 0