Жертвою шахрайства стала 41-річна вінничанка. Повіривши у смс-повідомлення про виграш автомобіля, жінка перерахувала на рахунок зловмисника 22 000 гривень.

До міської міліції з заявою про шахрайство звернулась 41-річна місцева жителька. На мобільний телефон потерпілої надійшло повідомлення про те, що вона виграла автомобіль.

Для того, щоб отримати свій виграш, їй необхідно було заплатити «податок», перерахувавши кошти на вказаний у повідомленні рахунок. Після цього, жінці зателефонували, аби уточнити час та банк, в якому буде проведена операція. Потерпіла виконала всі вказівки афериста та переказала 22 050 гривень.

Коли вінничанка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, звернулася до міліції.

Слідчим відділенням міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Міліція вкотре звертається до громадян бути обачними! Не називайте незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код. Не здійснюйте незрозумілі для вас платіжні операції та не виконуйте інструкції незнайомих осіб.Переглядів: 2596
Поширень: 0