На минулому тижні у Вінниці розпочалася реконструкція частини вулиці Фелікса Кона. Ремонтні роботи проводяться на ділянці від вулиці Келецької до Заболотного. Раніше тут було лише ґрунтове покриття, а до кінця жовтня з’явиться дорога з асфальтобетонного покриття, тротуар та бордюри. Це підвищить комфорт та безпеку як автомобілістів, так і пішоходів.

У Вінниці продовжується плановий капітальний ремонт вулиць міста. Цього року до переліку доріг, які потрапляють під реконструкцію, увійшла і частина вул. Фелікса Кона. Її будівництво було поділено на кілька етапів. Спочатку у 2012 році вулицю було заасфальтовано майже до перетину з провулком Наскрізним. А в 2014 році – до перехрестя з Келецькою.

До кінця жовтня у Вінниці реконструюють ділянку дороги по вулиці Ф.Кона«14 вересня поточного року розпочалася реконструкція ділянки вулиці Фелікса Кона від вулиці Келецької до Заболотного, загалом – 320 метрів погонних. Раніше тут взагалі не було асфальту, лише грунтове покриття. Тому на цій ділянці плануємо облаштувати 1930 м2 асфальтобетонного покриття дороги та 216 м2 – тротуару. А також – зробити 770 м бордюру, наразі тривають роботи по його облаштуванню», – каже начальник відділу технічного нагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Святослав Штомпка.

Планується, що реконструкція цієї ділянки завершиться до кінця жовтня.

Загалом в цьому році виконувався капремонт або реконструкція вулиць: Складська, П Морозова, Пархоменка, вул. Громова, Кропивницького, Інтернаціональної, П. Осипенко, К.Маркса, Стеценка, Шевченка.Переглядів: 2715
Поширень: 0