З 1 по 31 жовтня на території Вінницької області триватиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, що незаконно зберігаються населенням. Громадяни, які добровільно звернуться у міськрайвідділи внутрішніх справ за місцем проживання з метою здачі зброї, будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Незаконне придбання або зберігання громадянами вогнепальної мисливської зброї, тягне за собою адміністративну відповідальність та покарання у вигляді штрафу в розмірі від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї.

До кінця жовтня вінничани можуть добровільно здати зброю та боєприпаси до правоохоронних органів

Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами - це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Санкція статті 263 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

За словами начальника дозвільної системи та ліцензування УМВС Олега Кучера, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здасть міліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому він матиме можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.Переглядів: 5101
Поширень: 0