Працівники Державтоінспекції спільно з зацікавленими громадськими організаціями здійснювали нагляд за дорожнім рухом у центральній частині міста. Саме на вулиці Соборній водії транспортних засобів найчастіше порушують правила зупинки та стоянки транспортних засобів, що суттєво впливає на безпеку дорожнього руху під час перетину проїзної частини пішоходами та під час посадки та висадки пасажирів у громадський транспорт.

Такі відпрацювання у м. Вінниці проводиться щонайменше двічі на тиждень, в ході яких залучаються працівники ДАІ районних підрозділів та працівники апарату УДАІ, зазначив начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко.

На Соборній працівники ДАІ "піймали" двох нетверезих водіїв

За час відпрацювання, працівниками Державтоінспекції задокументовано більше двох десятків порушень ПДР, а також відсторонено від керування двох водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

На Соборній працівники ДАІ "піймали" двох нетверезих водіїв

Державтоінспекція нагадує, що за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 255 грн.Переглядів: 3815
Поширень: 0