У Вінниці завершилися роботи по встановленню нового модульного туалету біля планетарію, що в Центральному парку. Він має металеву конструкцію з антикорозійним покриттям, стіни – утеплені. У вбиральні є зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також – пеленальний столик. На сьогодні тривають роботи по виготовленні ще одного нового модульного туалету, який буде встановлено біля літнього театру.

Центральний парку культури і відпочинку ім. Горького – популярне місце для прогулянок людей різного віку. Тут проводяться різноманітні спортивні, культурні заходи, відзначаються свята. Тому дуже важливо, щоб у парку була гарно розвинута інфраструктура.

У Центральному парку встановлено нову громадську вбиральню, тривають роботи по виготовленні ще однієї

«У Центральному парку було вирішено встановити два нові сучасні туалети: біля планетарію та літнього театру. Наразі вже завершено облаштування модульного туалету біля планетарію. До вбиральні проведено комунікації: водовідведення, водопостачання та електропостачання. Сама конструкція туалету металева, каркас має антикорозійне покриття, тому не псуватиметься від опадів. У холодну пору року тут не буде холодно, адже стіни утеплені. Вбиральня розділена на чоловічу та жіночу. Тут є зручності для людей з обмеженими можливостями та пеленальний столик», – каже начальник відділу технічного нагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Святослав Штомпка.

Щодо вбиральні біля літнього театру, то тут вже проведено всі необхідні комунікації, наразі тривають роботи по його виготовленню.Переглядів: 3470
Поширень: 0