Напередодні Різдвяних свят поліція Вінниччини бажає усім гарного та безпечного відпочинку та нагадує водіям, що керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння може привести до трагічних наслідків.

Лише за 4 дні цього року працівниками поліції складено 54 адміністративних протоколи на водіїв за керування автомобілями у стані сп’яніння.

Впродовж минулого року п’яні водії скоїли 300 дорожньо-транспортних пригод, в тому числі, 100 – з потерпілими. В цих аваріях загинули17 людей , 122 – отримали травми. Загалом у 2015 році правоохоронці склали 8 тисяч 307 адміністративних протоколів на водіїв за керування транспортними засобами у стані сп’яніння по ст.130 КУпАП.

У святковий період працівники поліції нестимуть службу в посиленому варіанті та готові надати допомогу кожному, хто її потребує.

Водіям необхідно не забувати про дотримання Правил дорожнього руху, зважати на погодні умови і пам’ятати – керування у стані сп’яніння є небезпечним, як для водія, так і для оточуючих.Переглядів: 2530
Поширень: 0