Наприкінці року у місті обладнали сім світлофорів звуковим супроводом. Їх обладнали на трьох перехрестях вздовж вулиці Київської, а також – на перетині Хмельницького шосе та вул. Д.Галицького (колишня 40-річчя Перемоги) та вулиць Брацлавської (колишня Островського) і Нансена. Це допомогло створити більш безпечні умови переходу цих ділянок для людей, які мають вади зору.

З кожним роком Вінниця стає все більш доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тротуари обладнуються пандусами, як і приміщення різних закладів громадського користування, адаптується муніципальний транспорт для зручності усіх городян. На зупинках громадського транспорту наноситься дорожня розмітка разом зі спеціальним позначенням для людей з обмеженими фізичними можливостями.

«За дорученням міського голови Сергія Моргунова у Вінниці продовжується активна робота по адаптації інфраструктури до потреб людей з особливими фізичним можливостями. В тому числі збільшується кількість світлофорів, обладнаних звуковим супроводом для людей, які мають проблеми зору. Їх встановлюють у місцях, де є у цьому потреба. Наприкінці минулого року у місті обладнали сім світлофорів звуковим супроводом. По одному на перехрестях вулиці Київської з вулицями Гонти, Грибоєдова та Станіславського. Також по два світлофори на перетині Хмельницького шосе – вул. Д.Галицького та вулиць Брацлавської і Нансена», – каже директор департаменту енергетики транспорту та зав’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко.

Наразі у місті встановлено 65 звукових приладів для озвучення сигналу світлофора.Переглядів: 2180
Поширень: 0