Працівники відділу управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Вінницькій області спільно з представниками Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та журналістами провели черговий рейд з виявлення закладів торгівлі, які продають алкогольні напої та тютюнові вироби підліткам. У двох з п’яти перевірених магазинів дітям продали спиртне та сигарети.

Учасники рейду перевірили п’ять торгових точок у місті Вінниці. У двох магазинах підлітки змогли без проблем придбати товари, заборонені для продажу неповнолітнім.

В двох із п'яти перевірених вінницьких магазинів підліткам продали алкоголь та тютюн

Продавців цих торговельних закладів не притягували до відповідальності за порушення, обмежившись цього разу попередженням та профілактичними бесідами.

Як зазначив начальник відділу управління превентивної діяльності Ігор Пороховий, такі заходи проводяться постійно з профілактичною метою, щоб нагадати працівниками торгівлі про заборону продажу сигарет та алкоголь неповнолітнім.

В двох із п'яти перевірених вінницьких магазинів підліткам продали алкоголь та тютюн

У 2015 році правоохоронці виявили 105 фактів продажу неповнолітнім алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів, 25 суб’єктів підприємницької діяльності притягнуті до адміністративної відповідальності, анульовано 14 ліцензій на право торгівлі тютюновими виробами та спиртними напоями.Переглядів: 2729
Поширень: 0