У Вінниці чоловік помер при оформленні звіту в податковій, про це повідомляє "Газета.ua"

Близько третьої години дня вінничанин звернувся у Вінницьку державну об'єднану податкову інспекцію за допомогою. Через деякий час працівники помітили, що чоловік себе погано почуває. На питання про самопочуття він відповів, що трохи хворіє та незабаром впав.

"Чоловік сидів і чекав, доки йому нададуть необхідні послуги. Потім почав голосно дихати. Ми запитали: "Ви погано себе почуваєте?". Він відповів: "У мене остеохондроз, зараз стане легше." Ми запропонували йому воду, він попив, а через деякий час впав. Я викликала швидку, а він в цей час почав синіти на очах і помер. Ми нічого не могли зробити," - розповідає працівниця приватної фірми, яка винаймає офіс в будівлі податкової.

Також в податковій зазначають, що швидка прибула через 15 хвилин після того як чоловік впав і констатувала смерть. Однак поліція прибула лише через дві години. Весь цей час чоловік пролежав в податковій. Судмедекспертиза постановила, що смерть наступила від інсульту, який в чоловіка був вже другим.Переглядів: 2805
Поширень: 0