За виконання своїх безпосередніх службових обов'язків фахівець вимагав та отримав від громадянина 2 тисячі гривень неправомірної вигоди.

За матеріалами Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Вінницькій області слідчим відділом розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України відносно експерта бюро судово-медичних експертиз.

Встановлено, що за складання висновку судово-медичної експертизи щодо отриманих громадянином тілесних ушкоджень 36-річний експерт вимагав 2 тисячі гривень неправомірної вигоди.

У Вінниці затримали судмедексперта, який вимагав хабар у 2 тис. грн. за підробку висновків експертизи

Під час отримання хабара працівники УЗЕ Національної поліції, УСБУ у Вінницькій області та прокуратури м. Вінниці затримали експерта бюро судово-медичних експертиз у службовому кабінеті.

На даний час вирішується питання про затримання зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголошення йому про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.Переглядів: 2737
Поширень: 0