Міжнародний конкурс шкільних медіа – це захід, який дозволяє учням середніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, також допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних медіа.

Організатором даного конкурсу виступає Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

XIX Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться 28-30 квітня у м. Миколаєві.

Минулого року участь у конкурсі взяли 1675 стінних, друкованих, електронних газет, фото-, теле-, та радіорепортажів з понад 700 закладів середньої та позашкільної освіти з усіх областей України, а також Болгарії, Греції, Польщі, Білорусі, Грузії, Росії, Молдови та інших країн.

Вже традиційно підбиття підсумків та нагородження переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбудеться 29 квітня у м. Миколаєві.

Участь у заході візьмуть близько 300 юнкорів з різних областей України, а також інших країн.

Під час заходів Конкурсу юнкори зможуть не тільки дізнатися про кращі юнкорівські роботи, але й поспілкуватися з однолітками з різних областей України та інших держав, а також взяти участь у майстер-класах відомих журналістів України, зустрітися з керівниками провідних медіа, відомими громадськими діячами, дипломатами.

Контактні телефони: 0(512) - 50-00-30 Марина ГоловченкоПереглядів: 1747
Поширень: 0