З початку березня у Вінниці створено робочу групу, яка проводить перевірки водних об’єктів та прибережна-захисних смуг міста щодо їх забруднення. Наразі вже складено 26 протоколів на порушників, які викидали сміття у річки або вивели каналізаційні труби у водні об’єкти. Розмір штрафу становить 340-1360 гривень.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку Вінниці є екологічна безпека для її мешканців. Так, у місті проводиться робота щодо зменшення викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище, безпечного поводження з промисловими та побутовими відходами тощо. Але часто самі мешканці завдають значної школи природі спалюючи листя, створюючи сміттєзвалища та викидаючи непотріб у ставки і річки.

З 2 березня у місті створена робоча група щодо перевірки водних об’єктів та їх прибережно-захисних смуг. До її складу входять працівники КП «Муніципальна поліція», міської СЕС, голови квартальних комітетів, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Басейного управління водних ресурсів річки П. Буг тощо.

«На жаль, деякі вінничани захаращують відходами та сміттям прибережні території та водні об’єкти. Забруднюють річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків. Влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища, які також є джерелами забруднень. Як наслідок, якість води погіршується, що негативно впливає на здоров’я вінничан», – каже начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Як зазначив Василь Гайовик, з 2 березня вже складено 26 протоколів щодо порушень правил благоустрою по забрудненню водних об’єктів. Розмір штрафу складає від 340 до 1360 гривень.Переглядів: 2314
Поширень: 0