Сім вінницьких фонтанів, які обслуговуються містом, вже з середини квітня знову розпочнуть працювати. Наразі триває їх обслуговування та ремонт. Приблизна дата пуску – 15 квітня, але початок їх роботи залежатиме від погодних умов.

Очищення чаш фонтанів та ремонт устаткування, яке забезпечує їх роботу, вже розпочато. На сьогодні підрядним підприємством ремонтується місцями пошкоджена оздоблювальна плитка, встановлюються форсунки, які на зимовий період знімаються. Також замінюються окремі світильники, що забезпечують підсвітку струменів. Незабаром розпочнеться встановлення насосного обладнання. Його на зиму також демонтують, а перед встановленням проводять необхідне обслуговування та ремонтні роботи.

«Орієнтовно фонтани у Вінниці запускаються з 15 квітня, - розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Павлінчук. – Але ми не прив’язуємося до дати, а до погодних умов. Якщо буде утримуватися холодна погода, то запуск може на тиждень відкластися. І навпаки – якщо потеплішає, то фонтани запрацюють раніше».

Як ми вже повідомляли, сьогодні Вінницький фонтан "Рошен" підняли з-під водиПереглядів: 2153
Поширень: 0