У минулому році до меж міста увійшли території кількох ближніх сіл. На обліку там знаходяться 967 будинків, близько 10 % з них вже підписали угоди по вивезенню сміття. Робота в цьому напрямку триває. Бажаючим укласти такий договір потрібно звернутися до квартального комітету, де приймають інспектори КУП «Ековін» та ПП Кулик.

У 2015 році площа міста збільшилася за рахунок навколишніх сіл. Раніше ці землі підпорядковувалися сільськими та селищній радами і питання щодо вивезення сміття не було повністю врегульовано. Це призводило до утворення стихійних сміттєзвалищ в найближчих лісопосадках та ярах. Тепер серед мешканців вулиць, які увійшли в межі міста, активно проводиться інформування людей щодо укладання угод по вивезенню сміття.

«Ми роздали людям пам’ятки, проводили інформаційні зустрічі щодо вивезення відходів. Наразі вже складено 112 угод, робота триває. Загалом на приєднаних територіях на обліку перебуває 967 будинків», – каже заступник голови Асоціації органів самоорганізації населення Інна Вітенко.

Людям, які бажають укласти угоду щодо вивезення побутових відходів, потрібно звернутися до свого квартального комітету. Там ведуть прийом інспектори підприємств, що надають послуги по вивезенню сміття, вони проконсультують та оформлять договір.

Нагадаємо, що на території Вінниці (без вулиць, які увійшли в межі міста) наразі у 95 % домоволодінь приватного сектору укладено угоди по вивезенню сміття. Інші 5 % - це будинки, де постійно ніхто не проживає.Переглядів: 3075
Поширень: 0