Нещодавно запрацював сайт http://ptsr.org.ua/ направлений на психологічну допомогу учасникам АТО та їх сім’ям, вимушеним переселенцям, людям які стали жертвами насилля та тим, хто має ознаки постравматичного стресового розладу. Тепер вони мають можливість самостійно в on-line режимі обрати спеціаліста та вид допомоги, яка їм необхідна. Консультації є безкоштовними та абсолютно доступними для кожного.

Сайт створений в рамках проекту «Вінницький регіональний центр подолання наслідків посттравматичного стресового розладу (ПТСР)». Ініціатором проекту став волонтер корпусу миру з США в Україні Дейвін Карл, який реалізовував його спільно з громадською організацією «Джерело надії». У роботі сайту та наданні психологічних консультацій активно братимуть участь працівники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вінницької міської ради.

Цей веб-сайт є прикладом дієвого співробітництва волонтерів і фахівців, що працюють над подоланням наслідків ПТСР. Сайт допомагатиме вінничанам отримати консультації у психологів, долучитись до груп підтримки та активності, взяти участь у тематичних тренінгах, пройти арт-терапію та групові консультації, тренінги для фахівців та інше. Цей проект дозволяє всім психологам і волонтерам розмістити на сторінці Центру інформацію про себе, а також про інші доступні варіанти допомоги людям, що мають ознаки травматичного розладу. Бета-версія сайту, перша фаза, була запущена 9 березня 2016 року.

У Вінниці презентували сайт, завдяки якому бійці АТО зможуть отримувати психологічну допомогу

«У рамках роботи сайту психологічну допомогу надають й працівники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вінницької міської ради. Консультації є безкоштовними і отримати їх може кожен бажаючий. Саме консультування та проведення груп підтримки проводиться у спеціальному кабінеті, інтер’єр, якого розроблений американськими партнерами. Взагалі, цей проект є результатом співпраці влади та громади. З одного боку центр соціальних служб надає послуги таким категоріям як учасники АТО, ВПО та інші особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, і має певні повноваження щодо роботи з даними категоріями осіб. А громадські організації, в свою чергу, мають також багато можливостей та цікавих проектів. Саме тому, спільними зусиллями ми можемо досягнути гарного результати та надавати максимально різносторонню допомогу тим, хто її потребує. Надіємося, що презентація та робота даного сайту – є гарним початком роботи з ГО «Джерело надії» та американськими партнерами» - зазначає директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдана Данчак.Переглядів: 2670
Поширень: 0