Працівниками Вінницької місцевої прокуратури та Вінницького міського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області проведено спільну операцію, в ході якої затримано майстра виробничої практики одного з професійно-технічних навчальних закладів міста на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди в сумі 1500 грн від студента даного закладу за врахування проходження практики та допуск до іспитів.

Як зазначив прокурор Вінницької місцевої прокуратури Сергій Козир, затриманому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії забезпечення повного, всебічного та неупередженого дослідження обставин кримінального правопорушення.

Довідково: частиною 3 статті 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна у разі одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, пов’язане з вимаганням вказаної неправомірної вигоди.Переглядів: 1518
Поширень: 0