Влітку кількість відвідувачів муніципальної лазні зменшується, тому графік її роботи змінюється. У наступні три місяці заклад працюватиме в п’ятницю, суботу та неділю. Перед початком осені лазня знову відновить п’ятиденний режим роботи.

Три роки тому на Старому місті у Вінниці запрацювала нова сучасна комунальна лазня. У ній діють два зали (чоловічий та жіночий), душові, масажний кабінет. Приміщення повністю пристосоване для людей з обмеженими фізичними можливостями: вхід облаштований пандусом, є спеціальна душова кабіна та кімната особистої гігієни для людей на візках.

«Весною, восени та зимою муніципальна лазня має п’ятиденний режим роботи. В цей час її послугами можуть користуватися у вівторок, середу, п’ятницю, суботу та неділю. Проте, перед початком літнього періоду кількість відвідувачів муніципальної лазні значно скорочується. Тому що у сезон відпусток жителі міста їдуть на відпочинок, а люди пенсійного віку – на дачі. У зв’язку з цим у лазні скорочується кількість робочих днів до трьох – п’ятниця, субота та неділя», – каже начальник відділу утримання об’єктів та благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В’ячеслав Хілінський.

Перед початком навчального року лазня увійде у звичний графік роботи.Переглядів: 2534
Поширень: 0