3 червня відбувся черговий тренінг на тему “ОСББ - особливості та переваги створення”. Актуальність теми підтверджується кількістю людей, які бажають дізнатися про ОСББ та цікавляться питаннями його створення.

Зараз, напередодні 1 липня, коли всі обговорюють наслідки від Закону України “Про здійснення права власності у багатоквартирному будинку” активісти ГО “Вінницька європейська стратегія” теж не залишаються осторонь цих процесів.

Незмінним спікером заходу є голова Асоціації старших по будинку Гаврилюк Олександр Петрович, який і розповідав про особливості створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), надавав рекомендації та відповідав на питання, яких, до речі, було напрочуд багато. Люди цікавились різним: це і вузькі питання, такі як протоколи ініціативних груп, особливості проведення зборів, так і загальні питання, які стосуються кожного, а саме подальша доля старших по будинку та особливості роботи управляючої компанії.

Вінничани дізнались про переваги ОСББ

Дякуючи Олександру Петровичу на всі питання знайшлись відповіді. І приємно, що завжди можна отримати фахову допомогу.Переглядів: 4102
Поширень: 0