Мобільний телефон, 6300 гривень, 5050 доларів та золоті прикраси - усе це відали вінничанки шахраям в обмін на зняття «порчі» зі свої рідних.

Вчора, 10 червня до працівників поліції звернулась 26-річна жителька села Гумене Вінницького району. Дівчина розповіла про те, що по вулиці Коцюбинського в місті Вінниці до неї підійшла незнайомка. Жінка почала розповідати, що на її сім’ю наведена «порча» і, якщо нічого не робити трапиться біда. Шахрайка запевнила свою жертву, що знає, як запобігти нещастю і для цього потрібно провести спеціальний ритуал над усіма прикрасами та грошима.

Заради порятунку своїх рідних дівчина склала в сумку усі цінності: 4500 гривень, 5000 доларів США та золоті прикраси. Зловмисниця почала ходити з сумкою та промовляти якісь закляття, потім віддала її потерпілій і сказали відкрити через деякий час, а сама пішла геть. Коли жінка отямилась і відкрила сумку, то побачила, що вона порожня.

Цього ж дня від рук шахрайки постраждала і 21-річна вінничанка, яка знімаючи порчу з родини, віддала зловмисниці 1800 гривень, 50 доларів та дві золоті каблучки.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За таке правопорушення передбачається ув’язнення до 3-х років.Переглядів: 1376
Поширень: 0