Вінницьким міським судом визнано винним раніше засудженого до 4 років 10 місяців позбавлення волі чоловіка, який, відбуваючи покарання за вчинення злочину у виправній колонії, вчинив інше кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно та таке, що завдало значної шкоди потерпілому). Йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки (максимальна міра покарання за цим злочином).

Нагадаємо, що засуджений на шлях виправлення не став та розробив план послідовних умисних дій, направлених на заволодіння чужим майном шляхом обману. Він протягом серпня – вересня 2014 року, діючи з метою заволодіння коштами потерпілого волонтера, неодноразово телефонував йому та надсилав смс-повідомлення на мобільний телефон, повідомляючи завідомо неправдиву інформацію, що він (засуджений) є заступником командира полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро – 1» ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Полк потребує матеріальної благодійної допомоги на закупівлю паливно–мастильних матеріалів. Волонтер, вважаючи що здійснює благодійну допомогу на потреби учасників АТО, перерахував на вказаний картковий рахунок 66 тис грн. Ці гроші злочинець використав через посередника, який не був обізнаним у злочинних намірах засудженого, на власні потреби та потреби своєї сім’ї.

На даний час вирок набув законної сили.Переглядів: 1643
Поширень: 0