11 липня поліцейські відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції Вінниччини затримали 23-річну вінничанку, яка організувала місце розпусти у орендованій квартирі. Допомагав жінці «вести бізнес» її раніше судимий співмешканець.

Як розповів начальник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Вінницькій області Дмитро Іванченко, оперативники на місці злочину затримали 23-річну вінничанку, яка надавала інтимні послуги за гроші в орендованих квартирах. Такою діяльністю жінка займалась разом з 40-річним раніше судимим співмешканцем. Клієнтів вони підшукували за оголошеннями, які розміщували в мережі Інтернет. Чоловік організовував діяльність місця розпусти - забезпечував охорону, спостерігав за клієнтами, доставляв їх до орендованих квартир та чергував під вікнами, а жінка за грошове винагородження надавала сексуальні послуги.

23-річна мати 4-х дітей надавала платні сексуальні послуги, а її співмешканець виконував роль сутенера-охоронця

Вартість години інтиму коштувала від 600 до 900 гривень. Зі слів затриманої, вона обслуговувала до 7 клієнтів в тиждень. Пара щоразу змінювала квартири, щоб не потрапити в поле зору правоохоронців.

23-річна мати 4-х дітей надавала платні сексуальні послуги, а її співмешканець виконував роль сутенера-охоронця

У жінки четверо дітей, а законний чоловік відбуває покарання у місцях позбавлення волі.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Такий злочин карається обмеженням або позбавленням волі на строк до 5 років.Переглядів: 2802
Поширень: 0