У Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відбулося тренінгове заняття на тему «Подолання стереотипів. Дискримінація прав людей з інвалідністю. Міфи та реальність».

У заході взяли участь люди з інвалідністю, їх супроводжуючі, та працівники установ, які працюють з такими людьми. Метою проведення тренігу було виявити стеореотипи, які побутують у суспільстві та пошук шляхів їх подолання.

В місті пройшло заняття «Подолання стереотипів. Дискримінація прав людей з інвалідністю. Міфи та реальність»

«Ми часто говоримо про інтеграцію, і в основному маємо на увазі інтеграцію лише в зовнішнє середовище. Тобто створення доступного простору. Однак, не менш важливим питанням є готовність простих громадян інтегрувати людей з інвалідністю у внутрішнє життя суспільства. Саме такі гості питання піднімалися на даному заході» - зазначає один із організаторів тренінгу, працівник центру Козаченко Сергій.

В місті пройшло заняття «Подолання стереотипів. Дискримінація прав людей з інвалідністю. Міфи та реальність»

«Важливим було те, що кожен з присутніх мав можливість подивитися на світ, та й на звичайні банальні речі, очима людини з інвалідністю. Це в свою чергу зробить інтеграцію людей з інвалідністю в активний спосіб життя більш успішним», - продовжує ще один організатор заходу, людина з інвалідністю, яка особисто щоденно зустрічається з проблемами розуміння та доступності, Гоша Архіповський.Переглядів: 1932
Поширень: 0