У під’їздах вінницьких висоток продовжують встановлювати фото-акустичні вимикачі. Ці роботи допомагають значно економити електроенергію. З початку цього року у рамках поточних та капітальних ремонтів щитових вже встановлено 2500 таких пристроїв.

Щороку у Вінниці запроваджується комплекс заходів, які роблять місто більш енергоефективним. У багатоквартирних будинках утеплюють фасади, дахи, замінюють вікна на енергоефективні, лампи – на енергозберігаючі. А у місцях загального користування встановлюють фото-акустичні вимикачі та датчики руху, що дозволяє економити електроенергію.

З початку цього року у Вінниці вже встановили 281 фото-акустичний вимикача у рамках капітального ремонту щитових та 2226 – у рамках поточного. Загалом – більше двох тисяч. Ці пристрої допомагають заощаджувати на освітленні одного під’їзду більше 50 відсотків електроенергії. Завдяки їм світло вмикається і вимикається автоматично, реагуючи на будь-який звук.

Якщо вінничани мають бажання встановити фото-акустичні вимикачі у своїх під’їздах, їм треба звернутись до житлово-експлуатаційного підприємства, що обслуговує їхній будинок. Вартість такого приладу включається в оплату послуг за утримання будинку та прибудинкової території за поточний місяць і розподіляється на всіх мешканців. Переглядів: 2173
Поширень: 0