З 1 липня на території Вінниччини триває місячник добровільної здачі зброї. За цей період мешканці області у поліцію здали 106 одиниць незареєстрованої зброї, понад 2300 набоїв, 15 снарядів та 200 г пороху.

З 1 до 31 липня на Вінниччині триває місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових пристроїв.

Протягом трьох тижнів у поліцію жителі області здали 106 одиниць незареєстрованої зброї, з них: 64 мисливської гладкоствольної, 6 нарізної, 1 холодної, 35 пристроїв для відстрілу куль та газової зброї. Крім цього, громадяни здали понад 2300 набоїв різного калібру, 15 снарядів, 4 детонатори та понад 200 г пороху.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин є кримінальним правопорушенням. Відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, або збут вогнепальної зброї (окрім гладкоствольної), боєприпасів або вибухових речовин без відповідного дозволу передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років. Громадяни, які добровільно здали вказані предмети, що зберігалися у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.Переглядів: 2012
Поширень: 0