Вже протягом одного тижня працівники КП «СМЕД ОДР» оновлюють розмітку «Увага, діти». Загалом у місті є більше 160 таких ділянок, які покликані привертати увагу водіїв там, де дорогу часто переходять маленькі вінничани. Наразі оновлено близько 20% таких попереджувальних знаків.

Кожного року у Вінниці оновлюють дорожню розмітку на дорогах: стоп-лінії, суцільні лінії, «зебри», острівці безпеки, велодоріжки тощо. Поновлюється і розмітка жовтою фарбою, якою позначають зупинки транспортних засобів та лежачі поліцейські. А також – розмітку паркувальних зон в межах проїжджої частини.

Крім того, працівники комунального підприємства «СМЕД ОДР» наносять розмітку доріг холодним пластиком. Цей матеріал зарекомендував себе як більш довговічний, який не тріскається та не боїться перепадів температур. А перед початком нового навчального року, традиційно поновлюють і написи на дорогах «Увага діти!» біля навчальних закладів. Ці попереджувальні знаки наносяться перед пішохідними переходами. На сьогодні дорожники поновили 20% від загальної кількості таких написів.

«У місті є близько 160 ділянок з розміткою «Увага, діти». Працівники «СМЕД ОДР» наносять їх там, де їх часто перетинають учні, які йдуть до навчальних закладів. Така розмітка додатково звертає увагу водіїв на те, що поблизу перехід», – каже начальник СМЕД ОДР Вінниці Іван Юрченко.

За сприятливої погоди всю розмітку «Увага, діти» дорожники завершають до початку нового навчального року.Переглядів: 1630
Поширень: 0