26 серпня в Управлінні патрульної поліції відбулась прес-конференція за участі представників відділу Управління превентивної діяльності ГУНП та патрульної поліції. Представникам засобів масової інформації поліцейські розповіли про вжиті заходи щодо зниження аварійного стану на дорогах області.

З початку профілактичних заходів правоохоронці задокументували 734 факти порушень Правил дорожнього руху. Зупинено 132 водія, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські провели сім спільних рейдів з Укртрансбезпекою та представниками громадськості по контролю за перевезенням пасажирів, в ході яких виявили 25 порушень правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів.

За два тижні поліцейські зафіксували 734 факти порушень ПДР, більше сотні з них - керування автомобілем "під шафе"

Впродовж останнього тижня для охорони громадського порядку у місті залучили додаткову роту патрульних поліцейських у складі 45 чоловік, зокрема, для того, щоб регулювати рух на найбільших перехрестях. Патрульні поліцейські у місті Вінниці склали протоколи на 29 водіїв, які керували автомобілями у стані сп’яніння,- повідомив заступник начальника патрульної поліції у місті Вінниці Олександр Суменок.

За два тижні поліцейські зафіксували 734 факти порушень ПДР, більше сотні з них - керування автомобілем "під шафе"

Заступник Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Володимир Поліщук розповів про роботу підрозділу та вжиті правоохоронцями заходи задля зниження стану аварійності на дорогах області.

- На території Вінницької області триває місячник безпеки дорожнього руху. Згідно виконання визначеного плану, на дорогах Вінницької області розміщенно 12 рекламних щитів з інформацією профілактичного характеру з безпеки дорожнього руху.

Працівники Управління превентивної діяльності розповсюджують серед учасників дорожнього руху листівки інформаційного характеру про наслідки, до яких призводить нехтування Правилами дорожнього руху. Проводиться профілактична робота з дітьми – для маленьких пішоходів поліцейські приготували книги «1000 та 1 поворот», «Твоя безпека», «Підліток і закон», які роздаватимуть школярам перед початком нового навчального року. Для водіїв приготували наліпки із гаслом «Я не паркуюсь на газоні». «Я не вживаю алкоголь», «Я дотримуюсь безпечної дистанції під час руху»Переглядів: 2974
Поширень: 0