Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 29 років.

Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні вважають метою пробігу – налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

Естафета стартувала у Рівному 24 серпня на День Незалежності, її маршрут пролягає Рівненщиною, Тернопільщиною, Буковиною, Хмельниччиною і Житомирщиною до межі з Білоруссю. 6 вересня в Овруцькому районі відбудеться зустріч з європейською міжнародною командою, яку українці супроводжуватимуть протягом п`яти днів до межі з Молдовою в Могилів-Подільському на Вінниччині.

В Україні планується подолати понад 1 500 км, тривалість пробігу становить 18 днів.

24 лютого бігуни європейської команди стартували в місті Порту, що в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети буде охоплювати 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

 Всесвітній біг заради гармонії пройде через Вінниччину

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 51000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 350 000 наших співвітчизників.

Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм.

У кожній країні організатори плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади різних рівнів.

До складу команд Всесвітнього бігу заради гармонії у різних країнах входять любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонічних відносин між державами і народами.

В Україні підтримка «Всесвітнього бігу заради гармонії» з боку влади стала доброю традицією: цього року, як і у попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Слідкуйте за подіями на нашому сайті.

Через Вінницьку область проляже маршрут міжнародної естафети "Всесвітній біг заради гармонії"

Маршрут руху по м. Вінниця - 10:20 – зустріч команди - межа міста, біля «Епіцентру», далі рух по Хмельницькому шосе до площі Гагаріна і школи-гімназії №2,

11:00 – урочиста зустріч команди з дітьми

12:45 – рухається по вулиці Пирогова, через електромережу по Гніванському шосе до межі міста, в напрямку м. Гнівань).Переглядів: 2339
Поширень: 0