20.09. 2016 до реєстраційного відділення Територіального сервісного центру МВС № 0541, м. Вінниця звернувся мешканець Тиврівського району з питання перереєстрації автомобіля VOLKSWAGEN-TRANSPORTER T5 , який він придбав по ДОГОВОРУ КУПІВЛІ – ПР0ДАЖУ у Київській області.  Під час проведення перевірок за обліками Єдиного державного реєстру МВС було встановлено, що зазначений автомобіль, розшукується одним із районних відділів ГУНП Київської області.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка задокументувала та проводить подальші слідчі дії.

У Вінниці під час перереєстрації автомобіля виявили, що авто знаходиться у розшуку на Київщині

Аналогічний випадок стався днями у м. Тульчин. Працівники Територіального сервісного центру МВС № 0544 виявили та затримали викрадений автомобіль.

У Вінниці під час перереєстрації автомобіля виявили, що авто знаходиться у розшуку на Київщині

Зокрема до ТСЦ МВС м. Тульчин звернувся громадянин, житель Волинської області стосовно перереєстрації автомобіля «Citroen jumper», на іншого місцевого жителя. Під час перевірки даного транспортного засобу з’ясовано, що автомобіль викрадений та знаходиться у розшуку.

 На місце події було виликано слідчо-оперативну групу, яка задокументувала та поставила авто на арешт - майданчик. Проводяться слідчі дії.Переглядів: 2177
Поширень: 0