Прокуратурою Вінницької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно мешканця Вінницького району, яких шахрайським шляхом заволодіння коштами понад 2 млн грн та 7-ма транспортними засобами жителів регіону.

Як раніше повідомлялося, до правоохоронних органів звернулось 11 вінничан із заявами про вчинення відносно них кримінальних правопорушень. Установлено, що зловмисник, входячи у довіру до людей під приводом позики, оренди, купівлі, перепродажу транспортних засобів, отримував від них грошові кошти у значних розмірах та відповідні транспортні засоби. У подальшому зазначене майно обертав на свою користь.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч. ч. 2, 3, 4 ст. 190 КК України, тобто шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому, а також вчинене у великих та особливо великих розмірах.

Довідково: ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.Переглядів: 1697
Поширень: 0