Концерн Поділля

На цьому наголосив сьогодні  перший заступник голови ОДА Андрій Гижко.

Інформував присутніх на нараді про готовність області до початку опалювального сезону заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник. Він, зокрема, повідомив: «Відповідно до інформації наших метеорологів, погода тримається холоднішою від прогнозованої, тож станом на 8-10 жовтня середньодобові показники трималися нижче +8 протягом трьох діб. Отже, сьогодні будуть прийматися усі розпорядчі документи органами місцевого самоврядування щодо початку опалювального сезону не тільки для бюджетних установ, але й для житлового фонду».

З 10 жовтня у Вінниці та області стартує опалювальний сезон

Василь Броварник наголосив, що директорам департаментів і керівникам закладів необхідно узгодити дії із теплопостачальними підприємствами щодо пуску тепла в бюджетні установи: «Це вже повинна бути системна робота. Фактично з сьогоднішнього дня буде розпочинатися опалювальний сезон для закладів соціальної сфери і для населення»,- підкреслив він.

Директор департаменту освіти і науки-заступник голови ОДА Ігор Івасюк прокоментував ситуацію з початком опалення інтернатних закладів : «В приміщеннях цілодобового перебування дітей – в спальних корпусах, в гуртожитках інтернатних закладів освіти опалення вже запущене, а в навчальних корпусах буде запускатись з цього тижня».Переглядів: 3651
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр