У вінницькому «Зоодворику», що в Центральному парку, інтелектуалом серед всіх птахів та тварин називають ворона Карлушу. Трирічний птах від початку роботи міні-зоопарку.

«Він у нас говорить. Коли заходжу до нього, він мені частенько каже: «Привіт!». І лапу ще дає. Дуже розумний. І це при тому, що його ніхто не навчав. Він сам зрозумів, що і коли треба робити. Думаю, він би і більше говорив інших слів, коли б на спілкування з ним було більше часу. По інтелекту, це зовсім інший птах, якщо порівнювати з папугами. Ті щось говорять просто так, без толку. А от Кардуша завжди в тему», - розповідає власник приватного зоопарку Віталій Беденко.

Аби Карлуші не було сумно, йому в пару нещодавно придбали ще одного ворона.

У Вінницькому зоодворику ворон Карлуша вітається з відвідувачами та "розмовляє"

«Це скоріш за все дівчинка. Вона у нас перший рік. Карлуша всьому її навчає», - продовжує Віталій.

Молодший ворон поки не спілкується з людьми. А от Карлуші подобається, коли до нього звертаються відвідувачі зоопарку та розповідають, який він розумний та красивий.

У Вінницькому зоодворику ворон Карлуша вітається з відвідувачами та "розмовляє"

«Карлуша другий ворон, який у мене. Перший був кілька років тому. Його також звали Карлуша. Він жив у нас в приватному будинку на конюшні. Був випадок зимою. Якраз була сильна заметіль. Раптом чуємо, хтось стукає у двері. Відчиняємо, а це Карлуша. Він зайшов, поїв, відігрівся і знову повернувся на конюшню», - пригадав Віталій.Переглядів: 6247
Поширень: 0