З початку жовтня на території Вінницької області та обласного центру проводився загальнодержавний захід під умовною назвою «Місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

Усі мешканці області, які мали у власності незареєстровану зброю, мали змогу на законних підставах здати її до міських відділів, відділень поліції та уникнути, як адміністративної, так і кримінальної відповідальності.

Протягом місяця до поліції громадяни добровільно здали 207 одиниць зброї, серед якої 116 одиниць гладкоствольної, 15 одиниць військового зразка, 3-мисливської нарізної, 3 одиниці холодної та 11 - саморобної. Крім цього, здано 14 одиниць газових пістолетів, а також понад 730 набоїв, 8 саморобних вибухових пристроїв, 9 снарядів, 17 мін часів Другої світової війни, 2 гранати та 2 запали та інших.

Впродовж минулого місяця вінничани здали в поліцію 730 боєприпасів та понад дві сотні різноманітної зброї

Переважно люди здавали зброю, яка перейшла їм у спадок, або вийшла з ладу.

Усі громадяни, які добровільно здали незареєстровану зброю та боєприпаси, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.Переглядів: 2343
Поширень: 0