Відповідно до Правил благоустрою території м.Вінниці, підприємці зобов’язані прибирати сніг та лід біля своїх закладів - магазинів, торгових центрів, офісів, закладів харчування тощо. Якщо ці правила не виконуються, працівники Муніципальної поліції спочатку попереджають про необхідність дотримання правил. Коли власник не реагує, він може отримати штраф від 850 до 1700 грн.

Вчора у Вінниці весь день йшов сніг, комунальні служби почали очищати міські дороги, тротуари та дворові території. Однак, частина зимових робіт є обов’язком і підприємців. Відповідно до Правил благоустрою території міста Вінниці, суб’єкти господарювання зобов’язані прибирати навколишню територію біля своїх торгових центрів, магазинів, об’єктів побутового обслуговування чи громадського харчування, підприємств, автомийок та автомайстерень тощо. Це також стосується і установ та організацій.

Як розповів начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик, на суб'єктів господарювання, що утримують або експлуатують вказані об'єкти, покладається очищення від снігу і льоду території на відстані 20 метрів по периметру об’єкту та до проїжджої частини вулиці.

Відповідно до Правил благоустрою Вінниці очищення території навколо об’єктів повинно розпочинатися одразу після снігопаду. Під час ожеледиці потрібно очищати та посипати тротуар і підхід до пішохідного переходу через дорогу, місць для зупинки громадського транспорту, спуски і підйоми. Під час танення снігу та льоду мокрий сніг, пісок та бруд потрібно теж прибирати. Також підприємці мають своєчасно очищати від льоду та бурульок покрівлі, карнизи будівель та водостічні труби з дахів.

Муніципальна поліція контролюватиме виконання суб’єктами господарювання вимог Правил благоустрою щодо зимового прибирання. В разі їх невиконання, відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на керівників може накладатися штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень.Переглядів: 2919
Поширень: 0