Працівники сектору ювенальної превенції Вінницького відділу поліції, учасники Громадського представництва Уповноважених справ дітей, представники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник Ради підприємців при міському голові провели спільний рейд щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв у торгових точках міста Вінниці.

У результаті проведеного рейду було встановлено, що з дев’яти торгових точок у двох неповнолітнім продали алкогольні та слабоалкогольні напої.

Чи продають у вінницьких магазинах алкоголь та тютюн неповнолітнім? Перевіряли під час рейдуЧи продають у вінницьких магазинах алкоголь та тютюн неповнолітнім? Перевіряли під час рейду

З порушниками провели профілактичні бесіди. Уразі повторного правопорушення їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі до 6800 гривень з позбавленням ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами.Переглядів: 2688
Поширень: 0