На Вінниччині триває благодійна акція «Подорож у дитячий світ», яка проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та за участі бізнесмена й мецената Сергія Капусти.

«Сьогодні, 24листопада, ми привезли в ігровий центр «Ігроманія» 49 дітей із міста Бар,- коментує працівник служби у справах дітей Барської райдержадміністрації Лілія Предуткевич ,- з них 23 - це діти учасників АТО , 26 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування».

Вона також висловила щиру вдячність організаторам благодійної акції за можливість для дітей, які справді потребують особливої уваги і піклування, долучитись до «Подорожі у дитячий світ».

«Подорож у дитячий світ» здійснили діти з Барського району

Нагадаємо, що у рамках даного проекту ігровий центр матимуть можливість відвідати діти із різних районів Вінницької області. Протягом дня на них чекатимуть ігрові майданчики «Ігроманії», веселі аніматори та смачний обід.

Акція триватиме до тих пір, поки діти вразливих категорій з усіх районів не побувають у «Дитячому світі «Ігроманії».

Маленькі гості із Бару грали у боулінг, катались на роликах, стрибали на батуті, а також змагались у настільних іграх. Найменші - освоювали різноманітні «транспортні засоби».

«Подорож у дитячий світ» здійснили діти з Барського району

Після ігр та розваг маленькі гості «Ігроманії» пригощались піцою , соком та картоплею - фрі.

На кінець подорожі до країни дитинства маленькі барчани відвідали Подільський зоопарк.Переглядів: 3300
Поширень: 0