6 грудня у Територіальному центрі соціального обслуговування відбувся конкурс на кращого соціального робітника. Перемогу здобула учасниця Джочка Галина.

На обслуговуванні в Територіальному центрі у відділеннях соціальної допомоги вдома знаходиться півтори тисячі одиноких громадян похилого віку, яким послуги надає 103 соціальних робітника. Для участі у конкурсі учасниць кожне відділення обирало шляхом голосування. І так участь приймали 6 конкурсанток з відділень соціальної допомоги вдома.

 Кращим соціальним працівником територіального центру стала Галина Джочка

Конкурс складався із шести блоків, в якому кожна учасниця демонструвала всі свої якості кваліфікованого працівника, здібності та таланти. Необійшлося і без кулінарних шедеврів, кожна учасниця мала домашнє завдання, а саме вдома ними було приготовлено смачну страву, яку заключним етапом свята учасниці презентували журі та гостям свята.

Кращим соціальним працівником територіального центру стала Галина Джочка

В номінації Кращий соціальний робітник року перемогу здобула учасниця під №6 Джочка Галина. «Конкурс Кращий соціальний робітник року, це не просто свято для працівників, це підвищення престижу роботи соціального робітника та підтримка соціальних робітників», – зазначила директор Територіального центру Галина Бачинська.

Кращим соціальним працівником територіального центру стала Галина ДжочкаПереглядів: 2985
Поширень: 0