26 грудня повторно стартував прийом документів для конкурсного відбору на посади керівників до рибоохоронного патруля у Вінницькій  області.

На початку листопада було оголошено конкурс на посади керівників рибоохоронного патруля до 7 регіонів України, в тому числі, Вінницького. Проте, кандидати до цих областей не пройшли конкурсний відбір. Тож конкурс оголошено повторно. «Ми запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства та хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, ефективні люди», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Детальніше з умовами проведення конкурсу, посадовими обов’язками, кваліфікаційними вимогами щодо начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області можна ознайомитись за посиланням 

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає поштою (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а) комісії наступні документи. З переліком можна ознайомитись за посиланням.

Документи на участь у конкурсах приймаються за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А до 16 год. 45 хв. 13 січня 2017 року (включно).

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (044) 486-99-18 або на електронну адресу: [email protected]



Переглядів: 2636
Поширень: 0