27 грудня в приміщені кінотеатру «Родина» відбулися заходи з проведення підсумків діяльності Вінницької міської організації ветеранів України. В ній брали участь представники виконавчих органів міської влади, первинні ветеранські осередки та члени організації.

Учасників заходу привітала заступник міського голови Галина Якубович. У своєму виступі вона наголосила на важливу роль ветеранської організації у військово-патріотичному вихованні молоді. Лариса Попова – директор департаменту соціальної політики міської ради, під час проведення заходів в урочистій обстановці вручила активу організації відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги на нацизмом» та посвідчення до них.

Голова Вінницької міської організації ветеранів України генерал-майор авіації у відставці, доповів про діяльність ветеранської організації в 2016 року, розповів про здобутки та плани на 2017 рік. Діяльність Вінницької міської організації ветеранів України за звітний період визнана задовільною.Переглядів: 2134
Поширень: 0