Концерн Поділля

Як повідомлялось раніше, 17 листопада 2016 року, за результатами проведеної спецоперації, затримано групу злочинців, які спеціалізувались на «вибиванні» неіснуючих боргів.

Усім трьом затриманим, за клопотанням прокуратури, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Один із основних підозрюваних не погодився з таким рішенням і намагався його скасувати в апеляційному суді, проте доводи сторони обвинувачення переконали суддів апеляційної інстанції не скасовувати запобіжний захід.

Однак, підозрюваний не зупинився і через місяць, подав до Вінницького міського суду клопотання в якому просив відпустити його з-під варти на домашній арешт.

При цьому необхідність змінити запобіжний захід підозрюваний мотивував лише тим, що він позитивно характеризуються за місцем проживання та обласною громадською організацією «Вірменська община Вінниччини».

Разом з тим, в судовому засіданні встановлено, що характеристики підписані різними особами чомусь «дивним» чином надруковані на одному принтері і складені фактично з слів самого підозрюваного.

Крім того, допитані в суді свідки і потерпілі підтвердили винуватість злочинця.

Як наслідок, Вінницьким міським судом відмовлено в задоволенні клопотання адвокатів та підозрюваного залишено під вартою без права внесення застави.

Довідково: Ст. 189 ч. 2 Кримінального кодексу України: вимагання, вчинене повторно, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.Переглядів: 1312
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр